Pazaudētais intro

Nokritu kā no debesīm, bet kādēļ?

Lielākā daļa drošvien domā, ka man nav ko darīt vai arī vēlos kādam līdzināties (kaut gan nevaru nosaukt pat vienu blogeri ), taču iemesls šī bloga tapšanai ir pavisam cits. Man ir ko darīt. Pat pārāk daudz ko darīt, taču kad man ir brīvs brītiņš, es vēlos darīt ko lietderīgu.

Gadiem ejot un pašai augot, es atklāju lietas, kuras visus šos gadus man stāvēja tieši priekšā, taču tās it kā bija aizslēgtas ar atslēgu kā videospēlē, un tikai sasniedzot attiecīgo līmeni jeb gadus, tev ir piekļuve šādai informācijai. Pēdējos gadus tās ir neskaitāmi daudz un es vēlos dalīties šajā pieredzē ar citiem, kuri vēl nav nonākuši līdz šādai apziņai, un iespējams, ka tas kādam spēs atvieglot ikdienu, jo es pavisam noteikti vēlētos atgriezties pagātnē ar tām zināšanām, kuras man ir tagad. Lai arī es nevaru iekāpt laika mašīnā un atgriezties pagātnē, es varu jūs ielūgt savā laika mašīnā uz nākotni.

Man vienmēr ir bijusi tāda apziņa, ka katram dzīves laikā ir kaut kas jāmaina. Protams, katram jāsāk ar sevi, tādēļ pirmajā rakstā stāstīju par sevi un savām izmaiņām, tagad jūtos gatava iet tālāk un mainīt ko lielāku. Es negribu un pat necentīšos mainīt jūs, katrs pats par sevi. Taču tas, ko vēlos mainīt ir sistēma. Es vēlos runāt to jauniešu vārdā, kuri mani uzrunās ar savām tēmām un vēlos, lai par to dzird visi, ka tas ir aktuāli daudziem un tas ir jāmaina. Es tiešām ticu, ka kopā mēs varam kaut ko panākt. Un es pilnībā ar visām smadzeņu šūnām apzinos to, ka skatījumu skaits var sarukt un, iespējams, ka šis viss būs bez panākumiem, taču ja pat tā, es turpināšu runāt tādēļ, ka es vēlos, lai tu zinātu, ka tu neesi vienīgais, kas tā jūtas, tādu ir daudz.

Tieši šī iemesla dēļ es tik ļoti priecājos par jūsu interesi un atsaucību, par katru share un katru story, jo es vēlos, lai mani dzird. Ja tev neliksies interesanti tas, ko vēlos pastāstīt, tas nekas! Es novērtēšu arī tos 3 klausītājus. Paldies, par tik lielu mīlestību iepriekšējam rakstam! Ļoti novērtēju un ceru tevi sagaidīt arī savā nākamajā rakstā (šo pie tiem nepieskaitu), kas būs pieejams janvāra beigās vai februāra sākumā, atkarībā no tā, cik ļoti skola un dzīve man mīs uz papēžiem. Tiekamies! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s